VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
Prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, szczególnie ważne są dane firmy (nazwa, adres, NIP). Na podstawie tych danych będą wystawiane faktury za Państwa zamówienia.
Imię : 
pole wymagane  
Nazwisko : 
pole wymagane  
Nazwa firmy : 
pole wymagane  
NIP : 
pole wymagane  
Adres : 
pole wymagane  
Kod pocztowy : 
pole wymagane  
Miejscowość : 
pole wymagane  
Województwo : 
pole wymagane  
Telefon : 
pole wymagane  
Adres e-mail : 
pole wymagane  
Skąd dowiedziałeś się : 
  
Identyfikator PH : 
  
Zapoznałam/łem się z Regulaminem Programu My Ariston , który znajduje się na stronie www.myariston.pl i akceptuję jego zapisy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji programu motywacyjnego „MY ARISTON Kompania Grzewcza”
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym w celach marketingowych, dotyczących produktów Ariston Thermo Polska Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. informacji i ofert drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email oraz numer telefonu w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przekazywanie Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. treści, dotyczących oferty Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

AristonThermo Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, kod pocztowy 31-408, ul. Pocieszka 3, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w Programie My Ariston,
• przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania.

            Proszę czekać.

Przetwarzanie danych

 
myaroston logo
 
Pobierz aplikację My Ariston na App Store.
myaroston ios

Pobierz aplikację My Ariston na Google Play.

myaroston android

Napisz do nas.

myaroston service