Aktualności

CZAS NA ZMIANY -  ARISTON ONETEAM PARTNER ZASTĄPI PROGRAM MY ARISTON


grafika_-_news.jpg


Coś się kończy, a coś się zaczyna…

Od czasu, kiedy uruchomiliśmy program My Ariston, minęło już 10 lat – nadszedł czas na zmiany. W związku z tym zdecydowaliśmy o włączeniu programu do europejskiej rodziny Ariston. Niebawem nasz program będzie się nazywał Ariston OneTeam Partner i stanie się częścią międzynarodowej platformy OneTeam.


Nic nie tracisz - możesz zyskać jeszcze więcej!

Podstawowe zasady programu pozostają bez zmian – zarejestrowane kody, wymieniamy na punkty, które możesz zamienić na nagrody. Wciąż w Katalogu nagród znajdziesz produkty Ariston, przelewy na karty prepaid, ubrania robocze i oklejenie samochodu.

ALE

To nie koniec naszych propozycji! W ramach platformy OneTeam poza programem Ariston OneTeam Partner będziesz mieć dostęp do centrum wydarzeń i szkoleń, interaktywnego katalogu z portfolio produktów i akcesoriów, media center z profesjonalną bazą video z funkcjami i instrukcjami instalacji urządzeń, systemu showroom z wirtualną wycieczką 3D z możliwościami zastosowania produktów, książki referencyjnej z opisami projektów i specyfikacją systemów Ariston.

Pamiętaj o terminach.

ikonografika.jpg


Zapoznaj się z Aneksem nr. 1 do Regulaminu aktualnego programu My Ariston >>

Więcej szczegółów o nowym Programie Ariston OneTeam Partner już niebawem.


KONTAKT

Infolinia (poniedziałek - piątek / 9:00 - 17:00)
Telefon: 500 171 472 
E-mail: info@ariston-oneteam.pl