Rejestracja

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, szczególnie ważne są dane firmy (nazwa, adres, NIP). Na podstawie tych danych będą wystawiane faktury za Państwa zamówienia.
Imię : 
pole wymagane  
Nazwisko : 
pole wymagane  
Nazwa firmy : 
pole wymagane  
NIP : 
pole wymagane  
Adres : 
pole wymagane  
Kod pocztowy : 
pole wymagane  
Miejscowość : 
pole wymagane  
Województwo : 
pole wymagane  
Telefon służbowy : 
pole wymagane  
Adres e-mail służbowy : 
pole wymagane  
Skąd dowiedziałeś się : 
  
Identyfikator PH : 
  
Zapoznałam/łem się z Regulaminem Programu My Ariston, który znajduje się na stronie www.myariston.pl i akceptuję jego zapisy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji programu motywacyjnego „MY ARISTON Kompania Grzewcza”
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym w celach marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. informacji i ofert drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email oraz numer telefonu w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przekazywanie Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. treści, dotyczących oferty Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

AristonThermo Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, kod pocztowy 31-408, ul. Pocieszka 3, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w Programie My Ariston,
• posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,
• podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
• kontakt do Administratora danych: tel.: +48 12 420 22 20 oraz e-mail: customerservice.pl@aristonthermo.com
• dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia programu My Ariston, a w przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych do czasu wycofania zgody,
• ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Szczegółowe informacje oraz przysługujące prawa znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności,

            Proszę czekać.

Przetwarzanie danych


KONTAKT

Infolinia (poniedziałek - piątek / 9:00 - 17:00)
Telefon: 500 171 472 
E-mail: info@ariston-oneteam.pl