O PROGRAMIE

Uczestnictwo w programie My Ariston to więcej korzyści dla Instalatora!

o programie

Nasza idea jest prosta – jako instalator pracujący na produktach Ariston dajesz ludziom jakość, pewność oraz bezpieczeństwo. Dlatego zależy nam na Twoim rozwoju i zapewnianiu Ci dostępu do wyjątkowo atrakcyjnych nagród. Niezależnie od tego, czy to Twoja kolejna edycja czy pierwsza z wielu – dla nas należysz do elitarnego grona i właśnie tak zamierzamy Cię traktować!

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA

Naszym zdaniem najlepsze zasady to proste zasady, dlatego w My Ariston tylko kilka kroków dzieli Cię od nagród!

Kupuj niezawodne urządzenia grzewcze Ariston

Zaloguj się na www.myariston.pl

Odwiedź zakładkę „Rejestracja sprzedaży” i wpisz unikatowy kod, który znajdziesz pod zdrapką na naklejce

Zdobywaj punkty, które natychmiast trafiają na Twoje konto po każdej takiej rejestracji

Zamawiaj dowolną nagrodę z naszego katalogu

 

PAMIĘTAJ – naklejki potrzebne do rejestracji znajdziesz na każdym urządzeniu Ariston. Zawsze zbieraj naklejki oraz faktury, które będą niezbędne do weryfikacji Twoich punktów.

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE TO NIE WSZYSTKO

Lubimy pozytywnie zaskakiwać, dlatego zawsze dbamy o to, aby organizować atrakcyjne Akcje Specjalne z super nagrodami, które tylko czekają na Ciebie! Dodatkowo jako uczestnik Programu My Ariston możesz liczyć na atrakcyjne szkolenia i aktualne informacje z branży, które sprawią, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz. Wszystko dlatego, że zależy nam na Twoim rozwoju!

NAJLEPSZE DLA NAJLEPSZYCH

Jeżeli zdobędziesz więcej niż 2800 punktów standardowych w Programie staniesz się Ekspertem Ariston. Z kolei po przekroczeniu pułapu 7200 punktów standardowych zmienimy Twój status na Ekspert GOLD. Pamiętaj, że do statusu Ekspert nie wliczamy punktów promocyjnych. W ten sposób chcemy pokazać, że doceniamy najlepszych i mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do tego elitarnego grona! Przekonaj się, że warto stać się najlepszym z najlepszych:

nagroda1

Oklejenie samochodu – okleimy Twój samochód lub dopłacimy 900 zł do oklejenia Twojego auta grafiką Ariston. Spiesz się, to oferta limitowana przeznaczona dla pierwszych 40 Ekspertów, którzy wybiorą tę opcję.

nagroda2

Dyplom EKSPERT ARISTON – to dokument, który potwierdza Twoje kompetencje, profesjonalizm oraz doświadczenie w pracy z marką Ariston.

nagroda3

Nagroda marzeń – po przekroczeniu 4200 punktów możesz wybrać dowolną nagrodę, którą wycenimy indywidualnie!

Śledź swój licznik na bieżąco, by wiedzieć kiedy staniesz się Ekspertem Ariston!

Przystąp do programu już teraz i ciesz się z wielu korzyści, jakie na Ciebie czekają!

 

Zarejestruj się

KONTAKT

Infolinia (poniedziałek - piątek / 9:00 - 17:00)
Telefon: 500 171 472 
E-mail: info@ariston-oneteam.pl